0.242.316 42 42

Biz Kimiz?

Reklamın ve reklamcılığın boyutlarının genişleyip birçok kola ayrıldığı bu yüzyılda, ürün ve projeler son kullanıcısına, televizyondan gazeteye, dergilerden sinemalara, internetten akıllı cep telefonlarına uzanan çağdaş bir yelpazeyle ulaşmaktadır.

Alaattin Özuzun tarafından 1993 yılında temelleri atılan ve Antalya’nın öncü reklam ajansı olarak birçok yeniliklere imza atan Falezler Reklam, ilk iş dünyası rehberi “Antber” ile yola çıktı. Şehrin ilk kadın dergisi “Female” ve popüleritenin habercisi XL Magazin dergileri ile yayıncılığın renkli kulvarını da başarılarına ekledi. Tam hizmet ajansı olan Falezler Reklam, sektördeki yaratıcı çalışmaların lideri olarak tanınmaktadır.

Yaratıcı Fikirlerin Pazarlama ve Satışla Buluşması için gereken marka mirasına sahibiz

Yaptırılan web tasarımları, broşür basımı, kartvizit çalışması veya firma lansman metinleri hazırlanma aşaması titizlikle süreçlere ayrılıyor. Müşterinin verdiği briefe uygun gerçekleştirilen projeler, reklamın ilk kuralı olan dikkat çekmeyi başararak hayata geçiriliyor.

ZİRVE YOLUNDA 26 YIL

Antalya’da reklamcılık sektöründe ilkleri başaran Falezler Reklam, 26. yılının olgunluk çağında meyvelerini veriyor

Tecrübelerin gerektirdiği yeterlilikler ve profesyonel bakış açısıyla, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutan Falezler Reklam, sektörün öncüsü olarak 26. yılını büyük bir gururla kutluyor.